Firebreak - Fire Safety by Design
Product Finder
Choose an application below:
Matching Products Full Product Range

Yangın güvenliği bina dizaynında ve inşaatında kritik önem taşımaktadır. Neutron Fire Technologies yakıcı gereksinimlere göre tasarlanan ve test edilen çok çeşitli kapsamda pasif yangın koruma ürünlerinin lider bir tedarikçisidir. Yangın yayılmasını önleyici çeşitli özel sistemlerimiz, tamamen test edilmiş, kullanımı basit, ekonomik ve herşeyden ötesi güvenilirdir.

Yeni ürün geliştirme amaçlı tam teçhizatlı laboratuarımızla, sürekli olarak yenileniyoruz ve her türden uygulama için gerekli yangın korumasına yönelik çözümler sunarak müşterilerimizle birlikte çalışyoruz.

Fire Break Serisi

Fire break serisi içindeki her ürün bağımsız olarak test edilmiş ve uygun yangın testi standartları kurallarına göre değerlendirilmiştir, tam detaylı bilgileri Neutron Fire Technologies Ltd'de yer almaktadır.

Firebreak 22 Yavaş hareketli yangınlarda ve/veya akustik birleşim gerektiren iç uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış yangına dayanıklı su bazlı akustik akrilik dolgu malzemesidir.

Firebreak 33 esnek yangın koruma eklemi gerektiğinde kullanılabilecek tek parça, yangına dayanıklı, nötr kürleme, silikon dolgu malzemesidir.

Firebreak 44 tek paket, yangından korunacak duvarlar ve zeminlerdeki boşluklara doldurulmak üzere uygulandığında, 4 saate yakın poliüretan köpük yayan yangına dayanıklı bir üründür.

Firebreak Compound su ile karıştığında, yangın ve duman önleyici dolgu elde edilmesini sağlayan, bina hizmetlerinde de kullanıldığında ayrı duvarlar ve zeminlerde de yangına dayanıklılık sağlayacak tek paket malzemedir.

Firebreak Pipe Wraps Yangın kesici duvar ya da zemin yapısının derininde plastik boruların etrafına yerleştirilmek üzere tasarlanan esnek araçlar serisidir. Yangın durumlarında, sargı içindeki malzeme şişerek yumuşayan boruyu sıkıştırır ve olası açılmaları kapatarak genişler, bu sayede zeminin ya da duvarın yangın geçirmezliğini ve izolasyonunu sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

Firebreak Pipe Collars yangın kesici yapılara sızan, plastik boruların etrafına sarılmak üzere tasarlanan bir dizi galvanize çelik araçlardır. Yangın durumlarında, halka içindeki malzeme şişerek yumuşayan boruyu sıkıştırır ve olası açılmaları doldurarak genişler, bu sayede zeminin ya a duvarın yangın geçirmezliğini ve izolasyonunu sağlar.

Diğer ürünlerimiz Firebreak Batts, Firebreak 55 Putty, Firebreak Bags ve Firebreak Linear Gap Seals'dir.

 

 

 

 

 

 

Neutron Distributör Lisansı

Neutron Fire Technologies Ltd Avrupa'da bir takım münhasır distribütörle başarıyla ortaklık yürütmektedir ve şimdi uluslararası pazarlama etkinliklerini daha da geliştirmeyi düşünmektedir. Eğer şirketiniz Neutron Fire Technologies Ltd'nin distribütörlüğü ya da acenteliği ile ilgileniyorsa, lütfen aşağıdaki adresten Neutron Fire Technologies Ltd ile iletişime geçiniz.

Neutron Fire Technologies

Shire Hall Lostwithiel Cornwall PL22 0BS United Kingdom

T: +44 (0) 1208 871185 F: +44 (0) 1208 871254 E: sales@neutronfire.com W: www.neutronfire.com